понеділок, 4 вересня 2017 р.

День знань

http://clsg.ho.com.ua/arhiv3.html
Шановні викладачі, працівники та студенти коледжу!
Сердечно вітаю Вас із Днем знань та початком нового навчального року! З цієї нагоди бажаю Вам міцного здоров’я, щастя та радості, сили, наснаги та наполегливості, щоб досягати нових вершин у науці, навчанні, мистецтві, своєму особистому духовному вдосконаленні та шляхетній праці для процвітання рідної Альма-матер та незалежної Української держави!
Разом із усією країною наш коледж відзначає День знань, приймаючи у свої лави молоде поповнення, на яке покладає особливі надії та сподівання.
Дорогі першокурсники!
Нехай роки навчання в нашому коледжі стануть найкращими роками Вашого молодого життя, в яких гармонійно поєднаються наполеглива та сумлінна праця з бадьорим і веселим настроєм, гумором та піснею. Нехай повсякчас Вас супроводжують щастя, радість, успіх і студентська фортуна!
Будьте гідними дітьми своїх батьків і Батьківщини, пам’ятайте, що Ваш святий обов’язок – берегти і нести до людей Книгу, плекати і шанувати рідне слово!
Хай благословить Вас Бог!
В нашій бібліотеці ви можете отримати літературу з навчальних предметів та літературу для загального розвитку, а також скористатися компьютерами та мережею Інтернет.